Uszczelniania przeładunkowe

 

Uszczelnienia przeładunkowe Global System posiadają estetyczny wygląd i są produkowane z wysokiej jakości trwałych materiałów. Są łatwe w instalacji i utrzymaniu. Uszczelnienie przeładunkowe klapowe 

 

 

 

arplast

Uszczelnienie przeładunkowe klapowe typ standard

 

Uszczelnienie przeładunkowe pneumatyczne

 

 

pneumatyczne

Uszczelnienie przeładunkowe poduszkowe

Uszczelnienie przeładunkowe klapowe

Uszczelnienie przeładunkowe klapowe może być użyte przy szerokim zakresie wysokości i szerokości pojazdów. Zapewnia ono pionową hermetyczność pomiędzy klapami uszczelnienia, a pojazdem. Dlatego też temperatura wewnętrzna jest docelowo kontrolowana, co powoduje zmniejszenie zużycia energii w optymalnych warunkach pracy. Uszczelnienia przeładunkowe klapowe występują w wielu różnych typowych i nietypowych rozmiarach z szeroką gamą opcji nietypowych. Uszczelnienia przeładunkowe Global System wykonane są z ocynkowanych galwanicznie profili stalowych, oraz trwałego tworzywa PCV o gr. 3 mm z podwójna przekładka stabilizującą.

Uszczelnienia przeładunkowe poduszkowe

Tego typu uszczelnienia najlepiej sprawdzają się przy pracy z pojazdami, które nie wykazują dużych różnic w wymiarach, jak np. specjalna flota pojazdów. Poduszki doszczelniające zapewniają najefektywniejsze uszczelnienie i izolację. Uszczelnienia przeładunkowe poduszkowe dostępne są w wielu rozmiarach (głębokość – szerokość), kolorach i opcjach. Górna poduszka doszczelniająca może być regulowana ręcznie lub automatycznie. W przypadku ekstremalnego wykorzystania Global System rekomenduje użycie wzmocnionych bocznych poduszek uszczelniających. Wzmocnienie takie składa się z nałożonych na całej wysokości zbrojonych płyt, które zwiększają ich żywotność i trwałość.

Uszczelnienia przeładunkowe pneumatyczne

Uszczelnienia pneumatyczne są najbardziej wydajnymi trwałymi uszczelnieniami dla doków przeładunkowych. Dostosowują się szczególnie dobrze do różnych rozmiarów pojazdów. Tego typu uszczelnienia ze względu na oszczędność energii, często używane są w mroźniach i chłodniach. Global System wybiera zawsze najlepsze materiały na boczne i górne płyty, okładziny boczne i podzespoły elektryczne

Uszczelnienie przeładunkowe skrętne

Uszczelninie (śluzy) przeładunkowe skrętne stosujemy, gdy przy magazynie znajduje się wąski plac manewrowy, który uniemożliwia prostopadły podjazd samochodu dostawczego bo bramy. Śluzy uszczelniające skretne dodatkowo zapewniają: – dużą oszczędnośc powierzchni placu przeładunkowego, gdyz po zakończeniu prac przeładunkowych uszczelninie mozna złożyć, tworząc w ten sposób swobodną droge przejazdu, – jezdna konstrukcja umożliwia łatwy manewr śluzą, – mozliwość składania w lewa lub prawą stronę.

Galeria