Automatyka do bram garażowych 

Napędy do bram garażowych firmy Berner zapewnią Ci wygodę i długoletnią bezawaryjność. Już nie musisz otwierać bramy garażowej w niekorzystnych warunkach atmosferycznych ręcznie. Wystarczy tylko jedno kliknięcie i już możesz wjechać do swojego oświetlonego garażu.

Montaż napędów jest bardzo prosty i niemal możliwy dla każdej bramy – doskonale sprawdzi się jako modernizacja istniejącego garażu. Szeroka oferta firmy Berner sprawia, że znajdziemy odpowiedni napęd do naszego garażu, a nowoczesna technologia sprawi, że korzystanie z tego rozwiązania jest łatwe i w pełni bezpieczne.

Firma Arplast oferuję sprzedaż, montaż oraz pełny serwis bram garażowych!

MODELE

GA103

Podstawowy model

Nasze trzy modele stanowią idealne rozwiązanie dla każdego zastosowania.
Niezależnie od tego, na który napęd Państwo się zdecydują, będzie on bezpieczny, solidny, niezawodny i energooszczędny.

GA203

Wszechstronność

Nowy uniwersalny napęd GA203 zawiera wiele funkcji podnoszących komfort, dzięki czemu stanowi wyjątkową propozycję dla dystrybutorów.

GA403

Profesjonalizm

Dysponujący maksymalną siłą ciągu i nacisku 1000 N, model GA403 jest profesjonalistą wśród napędów do bram garażowych Berner.

GA101 z zasilaniem akumulatorowym / solarnym

Bezobsługowe i cichobieżne napędy do bram garażowych podziemnych GA403-G i GA403-TG, przystosowane do bram uchylnych, segmentowych, segmentowych bocznych, przesuwnych narożnych do 15 m² zapewniają szybki i bezpieczny wjazd oraz wyjazd z garażu wspólnotowego.

GA501

Bezobsługowy, cichobieżny

Napęd do bram garaży podziemnych GA501 wyróżnia się szczególnie na tle typowych napędów do bram garażowych dzięki bardzo mocnemu i niezawodnemu silnikowi z przekładnią.

Niezastąpione dla garaży podziemnych z maksymalnie 75 stanowiskami GA403-G i GA403-TG

Bezobsługowe i cichobieżne napędy do bram garażowych podziemnych GA403-G i GA403-TG, przystosowane do bram uchylnych, segmentowych, segmentowych bocznych, przesuwnych narożnych do 15 m² zapewniają szybki i bezpieczny wjazd oraz wyjazd z garażu wspólnotowego.

OPCJE DODATKOWE

STEROWANIE RADIOWE

Miniaturowe piloty

2-kanałowy pilot BDS120 z dwukierunkowym szyfrowaniem (BiSure).

Piloty BDS140

4-kanałowy pilot BDS140 z dwukierunkowym szyfrowaniem (BiSure).

Piloty BDS150

5-kanałowy pilot BDS150 z dwukierunkowym szyfrowaniem (BiSure).

Piloty BHS121

Jednokierunkowe

Piloty BHS121

5-kanałowy mini pilot BHS153 Blue opal w estetycznej metalowej obudowie z niebieską diodą LED do sterowania maksymalnie 5 instalacjami.

Blue car BHS211 i BHS221

1 lub 2-kanałowy pilot, znajdzie swoje miejsce w zapalniczce samochodowej.

Bezprzewodowa klawiatura

Nasze radiowe klawiatury kodowe BHS591 z podświetlaną klawiaturą do sterowania maksymalnie 4 napędami.

Bezprzewodowy przycisk wewnętrzny

Radiowy nadajnik wewnętrzny BHS421 Blue-push2 zawiera 2 przyciski impulsowe do sterowania impulsowego 2 napędami. Istnieje możliwość podłączenia 1 lub 2 elementów obsługi, które będą sterowane przez włącznik/wyłącznik.

Radiowy czytnik linii papilarnych

Bezprzewodowy system odczytu linii papilarnych FFL12 do sterowania 1 lub 2 napędami do bram za pomocą odcisku palca. W systemie można zaprogramować 12 odcisków palca.

Dwukierunkowe radiowe sterowniki kodowane

Podświetlany 10-kanałowy radiowy sterownik kodowany BDS591 z metalową klawiaturą.

Dwukierunkowy odbiornik z gniazdkiem wtykowym

1-kanałowy odbiornik z gniazdkiem wtykowym BDE415 ma wyjście beznapięciowe (przewód 2-żyłowy 1,9 m) do sterowania napędami innych firm i służy jako zintegrowane gniazdo wtykowe do podłączenia napędu do sieci elektrycznej.

Radiowy czytnik linii papilarnych

Bezprzewodowy system odczytu linii papilarnych FFL12 do sterowania 1 lub 2 napędami do bram za pomocą odcisku palca. W systemie można zaprogramować 12 odcisków palca.

Przełączniki na klucz

Mamy w ofercie przełączniki na klucz SLÜ23/2 i SLÜ24/2, które umożliwiają uzyskanie dostępu do garażu za pomocą kluczy.

Skaner odcisków palców

System odczytu linii papilarnych FSCAN100 Impuls do sterowania 1 lub 2 napędami do bram za pomocą odcisku palca. W systemie można zaprogramować 100 odcisków palca i każdy z nich osobno usunąć. Wszystkie zapisane dane pozostają w pamięci także w przypadku przerwy w dostawie prądu.

Przekaźniki

Za pomocą 1-kanałowych czujników zbliżeniowych TTR1 i TTR1000 Twoja brama garażowa sterowana jest w pełni bezdotykowo. 2 klucze transponderów są w zestawie. Można zarejestrować i wyrejestrować do 1000 transponderów.

Przycisk wewnętrzny

Nadajniki wewnętrzne IT1b zawierają podświetlany przycisk sterowania impulsowego.

Fotokomórka jednokierunkowa do montażu wnętrzowego i zewnętrznego

Fotokomórka jednokierunkowa z przyłączem 2-żyłowym EL301 nadaje się do montażu wewnętrznego i zewnętrznego i służy jako dodatkowe zabezpieczenie.

Lampy sygnalizacyjne LED

Energooszczędne i trwałe lampy sygnalizacyjne LED TL40RD zawierają wszystkie elementy zapewniające bezpieczeństwo.